Помогите решить задачу с информатики пж!!!))СРОЧНО!!!!35б Нужно написать программу. Дано 2 числа a і b. Поміняти їх значення місцями двома способами: 1) з використанням третьої змінної; 2) за допомогою арифметичних операцій.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
var a,b,c:integer; begin write('a = '); readln(a); write('b = '); readln(b); //1 c:=a; a:=b; b:=c; writeln('a = ',a,' b = ',b); //2 a:=a+b; b:=a-b; a:=a-b; writeln('a = ',a,' b = ',b); end. Пример: a = 5 b = 8 a = 8 b = 5 a = 5 b = 8