Помогите с казахским. (вообще не понимаю его)По падежам разобрала слово алма - яблоко.Сказали составить предложения.Например:-Алма тәтті. Атау септік.Помогите составить предложения на остальные падежи.

Помогите с казахским. (вообще не понимаю его) По падежам разобрала слово алма - яблоко. Сказали составить предложения. Например: -Алма тәтті. Атау септік. Помогите составить предложения на остальные падежи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ілік септік. Алманың шырыны сергітеді барыс септік  әкем алмаға көп күтім жасайды табыс септік біз алманы күзде жинаймыз жатыс септік алмада с дәрүмені бар шығыс септік алмадан анам шырын жасайды көмектес септік маған алмамен жасалған шырын ұнайды