Помогите с сочинение на казахском ....У меня есть бабушка.Ее зовут Зина.Ей 85..Она очень сильно любит своих внуков..Всегда дает им добрые советы..Она живет в России..И каждый год я еду к ней в гости..Я очень сильно люблю свою б...

Помогите с сочинение на казахском ....У меня есть бабушка.Ее зовут Зина.Ей 85..Она очень сильно любит своих внуков..Всегда дает им добрые советы..Она живет в России..И каждый год я еду к ней в гости..Я очень сильно люблю свою бабушку..Потому что она у меня самая хорошая и любимая бабушка...Дам 20 баллов помогите написать
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің әжем бар, оның аты Зина. Ол сексен бес жаста. Ол өзінің немерелерін өте жақсы көреді. Әруақыт дұрыс ақыл айтады. Ол Ресейде тұрады. Мен жылсайын оған қонаққа барып тұрамын. Мен өзімнің әжемді қатты жақсы көремін. Себебі ол менің өте жақсы және сүйікті әжем.
Гость
Менде ажем бар.Онын аты Зина . Менин апама 85.Ол оз немерисин Жаксы Кореды. Ол Ресейде Турады.Мен ажемды Катты суйемин .Ойткени Ол менде Жаксы аже .