Помогите с заданием! складіть ланцюжок подій до поеми Енеїда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Частина 1: початок подорожі Енея. Гостювання в Дідони Частина 2: у Силіції. Поминки по батькові Енея Анхізові. Пожежа(горять кораблі троянців) Частина 3: на землі Кумській. Подорож Енея із Сивіллою на той світ. Зустріч із батьком Анхізом Частина 4: у Латинській землі. Обмін подарунками Енея із царем Латином. Початок війни Частина 5: війна між троянцями і рутульцями. Героїчний подвиг Низа й Евріала Частина 6: продовження війни. Поєдинок Енея з Турном