Помогите сделать сочинение про Бабушку на казахском. 10 предложений. за ранее рахмет

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Меның ажем 55 жаста. Мен ажеге күнде көмектесем.Ажем мені далаға жвереді.Ажем күнде жұмыс жасайды.Аже дəрігер жумыс жасайды.Аже маган ақша беред.Аже маган таңертең тамақ береді.Аже үйде теливизор қараватыр. Аже маған заттар сатып алады.Мен Ажеді жаксы корем,аже менің өте жақсы.