Помогите скласти твір на тему ким я хочу стати і чому я хочу стати фотографом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зараз на планеті дуже багато професій, але ця мені дуже подобається. це вчитель. я мрію стати вчителькою ще з дитинства. я дуже люблю дітей, які ще нічого не розуміють і не знають, і мені потрібно їх навчати. треба мені дуже багато знати, щоб навчити дітей усьому. тепер продовжуйте самі.