Помогите составить 5 вопросов по английский вот этого предложения we answer our teacher's questions

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Do we answer our teacher's questions 2) Who answer our teacher's questions 3) Do we answer our teacher's questions or no? 4) Do we answer our teacher's questions, don't we?
Гость
Whose questions do we answer? Who answers our teacher's questions? Do we answer our teacher's questions? Do we or they answer our teacher's questions? We answer our teacher's questions, don't we?