Помогите составить диалог на тему Казахстан республика Рямыздеры на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сен Казахстан Республика рәміздерин білесің бе? -Сонша емес. -Мен саған айтып беремін. -Жақсы болды. -Казахстан Республика Рәміздеры үшеу. Бірінші ту, екінші ән ұранымыз, ал үшінші елтанба. Туымыз көк, ортасында күн бар. ән ұраным ызды Шәмші Қалдаяқов және Нұрсұлтан Назарбаев жазды. -Рахмет енді білетін болдым.