Помогите составить на английском три вопроса Когда Тед и его папа пошли в зоопарк? Что Тед хотел дать обезьяне поесть? Куда смотритель зоопарка пригласил Теда и его папу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When Ted and his father go to the zoo? What did Ted want to give eat to monkey? Where zookeeper invite Ted and his father?
Гость
When did Ted and his dad go to the zoo? What did Ted want to give the monkey a meal? Where did the tutor of the zoo invite Ted and his dad?