ПОМОГИТЕ СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ СО СЛОВАМИ С КАЖДЫМ СЛОВОМ ПО ДВА ПРЕДЛОЖЕНИЯ. 1.К

ПОМОГИТЕ СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ СО СЛОВАМИ С КАЖДЫМ СЛОВОМ ПО ДВА ПРЕДЛОЖЕНИЯ. 1.КОРІНЬ. 2.МАТИ. 3.ПЕРО.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Корінь дуба схований глибоко під землею. 1. Береза має не надто великий корінь. 2. Мати, то найважливіша людина в твоєму житті. 2. Любити мати, рівноцільно любові до Батьківщини. 3. Перо, породжує шедеври. 3. ...і ця історія вийшла з-під пера молодого письменника.