Помогите составить предложения со словами Сана, санаса,жаз,жазса,жургиз,жургизсе Тазарт,тазартса,санама,санама На казахском языке Заранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марат сен сана.Оқушылар сана кетті.Миша сен жаз.Мира жазса дұрыс болар еді.Оқушуларды түзу жүргізу керек.Бүгін бізді алаңда жүргізсе қалай болады.Кілемднрді тазарт.Сыныпты тазартса екен.Маша сен санама.