Помогите !!! Срочно !!! Найкумедніший уривок з оповідання "Скарб" ,зарание спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Про хорта та про те як павлусь просив наймита набити йому трубку яка вже лежала набита бiля нього!!! Про хорта: Павлусь отказався йти з хлопцями по скарб а вони вкинули йому в окно дохлого хорта а хорт перетворився на багато грошей!!!