Помогите Срочно !!!!!!!!!!!!! Нужно 20 слов с суфиксом ськ, зьк, цьк, Тільки по українській мові
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эм. это как. Хотя скачай переводчик в плей маркете. И там переведи)
Гость
Боягузький, товариський, людський, братський, козацький, тюркський, ткацький, стрілецький, студентський, мистецький, просвітницький, сирітський, рабський, лицарський, воїнський,
латинський, хижацький, викладацький, шляхетський, сусідський.