ПОМОГИТЕ СРОЧНО Сполучне слово в складнопідрядному реченні Данилові аж запахло свіжим борошном, першим разовим хлібом, який старі хлібороби не крають ножем, а побожно розламують руками (М. Стельмах) виконує синтаксичну роль. А ...

ПОМОГИТЕ СРОЧНО Сполучне слово в складнопідрядному реченні Данилові аж запахло свіжим борошном, першим разовим хлібом, який старі хлібороби не крають ножем, а побожно розламують руками (М. Стельмах) виконує синтаксичну роль. А Підмета. Б Додатка. В Означення. Г Обставини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Який - означення. В.