Помогите срочно!!!!!!!!!!ребенку в школе задали...надо соченить маленькі речення зі словами:-Не свійський-Невтомний-Не рідкісний-Непомітний-не аби який-невсипущий...я половину слов даже не знаю..помогите...
Помогите срочно!!!!!!!!!!
ребенку в школе задали...
надо соченить маленькі речення зі словами:
-Не свійський
-Невтомний
-Не рідкісний
-Непомітний
-не аби який
-невсипущий...
я половину слов даже не знаю..помогите...
Ответ(ы) на вопрос:
Олень- це не свійська тварина. Невтомний Андрійко бігав по коридорі. Ця рослина не рідкісна. Аня в дитинстві була дуже непомітною дитиною. Не засмучуйся, ти не аби який, ти особливий. Невсипущий дощ лив надворі.