Помогите!!!! Степан і Олексей за 3 дні з'йли 120 маленьких льодяників. Скільки цукерок з'йв кожен із них за 1 день, якщо кожного дня вони з'йдали однакову кількість льодяників?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)120:3=40(ц.)-за 1 день з'їли разом; 2)40:2=20(ц)-ї'в один хлопець за один день; Відповідь:за 1 день кожен із них з'їв 20 цукерок