Помогите вужно ответить на 3 вопроса : 1)вставит слова елемент, атом или молекулаа)...білого фосфору містить чотири ... Фосфоруб)у повітрі є... вуглекислого газув)золота проста речовина...  Ауруму2)якими елементами утворені про...

Помогите вужно ответить на 3 вопроса : 1)вставит слова елемент, атом или молекула а)...білого фосфору містить чотири ... Фосфору б)у повітрі є... вуглекислого газу в)золота проста речовина...  Ауруму 2)якими елементами утворені прості речовини- фтор,золото,цинк,фосфор,ртуть? Які з названих елементів є металічними, а які неметалічними? 3)Назвіть прості речовини елементів, символи яких-. Pb,Ca,He,Ag, B.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) 1 молекула - 4 атома б) молекули в) атом 2)F; Au; Zn; P; Hg F, P - неметали. Au, Zn, Hg - метали 3) свинець, кальцій, гелій, срібло, бор