Помогите выполнить задание: випиши слова із зуфіксами. Познач їх. Якого значення вони надають словам? Завтра іменини в тітки капустини. Прийде дід-дідище Старий капустище Прийде з ним бабуся, стара капустуся Прийдуть два синок...

Помогите выполнить задание: випиши слова із зуфіксами. Познач їх. Якого значення вони надають словам? Завтра іменини в тітки капустини. Прийде дід-дідище Старий капустище Прийде з ним бабуся, стара капустуся Прийдуть два синоки, Малі капусточки. Прийдуть і три доні малі капустоні. Прийде капустон, дін-дон-дон-дон-дон Прийде вся родина, каже капустина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПРИйде і ПРИйдуть. Ну якщо буде просто "йде", то це теперішній час. А якщо буде "прийдуть", то це майбутній час.