Помогите Як розміщуєтся сіра і біла речовена Із чого вони складаются Яке значення має борозди і звивини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
суцільний шар сірої речовини на поверхні білого  називаеться корою (кора головного мозку,кора мозочка)скупчення сірої речовини називаються ядрами,які регулюють функціі внутрішніх органів(центр дихання ,серцевосудинний центр,центр слиновиділення тощо)скупчення нервових клітин за межами головного та спинного мозку називають вузлами будова значно збільшуе площу поверхні та об*єм кори гоовного мозку ,що в свою чергу збільшуе кількість інформації,яка може бути збережена мозком