Помогите!!)))1. Іонним називають хімічний зв'язок, що утворюється:а) електростатичним притяганням між іонами;б) спільною електронною парою;в) іонами та спільною електронною парою.2. Ступінь окиснення атомів у простих речовинах...

  Помогите!!)))1. Іонним називають хімічний зв'язок, що утворюється: а) електростатичним притяганням між іонами; б) спільною електронною парою; в) іонами та спільною електронною парою. 2. Ступінь окиснення атомів у простих речовинах дорівнює: а) +1;  б) 0; в) -1. 3. У вузлах молекулярних кристалічних ґраток розміщені: а) неполярні або полярні молекули; б) атоми; в) позитивно заряджені іони металів і негативно заряджені іони неметалів. 4. Дано рівняння реакції: Cu + 2O2 = 2СuО У цій реакції відновником є: а) атом Оксигену;  б) іон O-2; в) атом Купруму. 5. Укажіть ряд, у якому наведені лише неполярні молекули: a) N2, РН3, Н2;  б) N2, O2, СO2; в) N2, Н2O, NH3. 6. Елемент з електронною формулою 1s22s22p63s23p5 виявляє відповідно максимальний і мінімальний ступені окиснення: а) +5 і —3;  б) +5 і —1; в) +7 і —1;  г) +7 і +1. 7. Визначте вид хімічного зв'язку й тип кристалічних ґраток у сполуках: SO3, NCl3, ClF3, Br2, H2O, NaCl. 8. Визначте ступені окиснення атомів у сполуках: Mn2O7, СO2, РН3, SO2, Р2O5, H2Se. 9. Допишіть рівняння реакцій, виберіть рівняння зі зміною ступеня окиснення атомів. Укажіть для цього рівняння окисник і відновник: a) Na + H2O  б) NaOH + НСl  10. Оксид елемента головної підгрупи II групи масою 2,8 г повністю розчинився в хлоридній кислоті масою 3,65 г. Визначте цей елемент. Складіть схему будови атома, електронну формулу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
все шо знаю...........