Помогите*написать*сочинение на тему новый год на казахском языке с переводом*зарание*спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаңа жыл Жаңа жыл жыл басы. Жаңа жылды балада, үлкендерде асыға күтеді. Жаңа жылды дастархан жайып,үлкен үмітпен қарсы алады. Біз де отбасымызбен осы жаңа жылды күттік. Ата-аналарымыз жаңа жыл жақсы табыс, молшылық әкеледі деп сеніммен күтед.Әке-шешелеріміз жаңа жылдық шырша құрып, үйді безендіріп қояды.