Помогите,не сделала дз. СРОЧНО!!!! Надо диалог по типу этого (с каждой стороны 6-8 ) предложений. Что то лёгкое.Даю 20 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 - Hi! - Hi! - Have you ever been in London? - No. And what about you? - No. What kind of museums do you want to visit there? - Maybe art museum. - Do you want to visit Big Ben? - No. - Why? It's so beautiful there! - Big Ben is only a clock but i want to see a life in London. - Do you want to do some shopping? - Yes of cource! Shopping is a piece of London life! - OK. See you soon. - By