Помогите!пожалуйста,дам 15 баллов3-тапсырма - большой текст ,продолжение на второй стр.Задание:ответить на вопросы

Помогите!пожалуйста, дам 15 баллов 3-тапсырма - большой текст ,продолжение на второй стр. Задание:ответить на вопросы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Жоқ, Алия әжесіне көзілдіріке ілгіш сыйлайды. 2) Алия әкесіне кітап сатып алды. 3) Алия анасы сыйлықтар дүкенінде сыйлық сатып алды. 4) Алияның інісі фуболға қатысады. 5) Алияның інісі ойыншық ойнамайды. Сондықтан ол ойыншық сыйламайда. 6) Алия әжесіне қара ілгіш сыйлайды, өйткені әжесі үнемі көзілдірігін іздеп жүреді.