Помогите!Задание по украинскому языку!Составить письмо матери(на украинском)

Помогите! Задание по украинскому языку! Составить письмо матери(на украинском)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий день , моя мила , дорога і кохана матуся ! Ти , напевно , сильно здивуєшся , отримавши мій лист поштою. Так, ми з тобою бачимо один одного щодня, але поговорити по душах нам ніколи. Сучасний шалений ритм життя просто не залишає нам часу , а часом і сил на душевні розмови . Але ж так хочеться сказати тобі багато добрих і ласкавих слів , хочеться обійняти тебе , розцілувати і подякувати . Мила моя матуся , я хочу сказати тобі , що ти в цьому житті дуже багато значишь для мене . Мені дуже хочеться сказати тобі ці слова особисто , але я чомусь соромлюся . Соромлюся , сама не знаю чого . Адже ти для мене найближча і найрідніша людина на цій величезній планеті. І саме тому я вирішила написати тобі листа . Ти отримаєш його поштою , прочитаєш і мені стане приємно від того , що ти дізналася про мої почуття до тебе , нехай навіть і через лист . Якщо я запитаю себе про те , хто для мене дорожче всього на світі , то я , не замислюючись , відповім: «Моя сім'я». А значить , що це ти , моя дорога , кохана і ненаглядна мамочка! Ти для мене найближча подруга . Ти - та  єдина людина, з якою я можу поділитися всім , що відбувається у мене в житті , тобі я можу розповісти всі найпотаємніші думки . Я завжди можу запитати у тебе поради . Тобі в будь-якій ситуації можна довіритися . Ти дуже надійна людина . Я знаю , що ти ніколи не зможеш зрадити мене . Якщо вимовити в тиші слово «Мама» і задуматися над його звучанням , то можна почути , скільки доброти , ласки і тепла випромінює це слово - маленьке , але безмежно ніжне і рідне слово . Воно навіть вимовляється з задушевністю , з теплом і ласкою . «Мама» - це таке рідне слово . Адже ми чуємо його з самого народження , а потім вимовляємо його все життя. Всім відомо , що ніщо не виникає з нічого. Мила моя мамо, ти дала мені життя. Ти з самого народження оточила мене турботою і любов'ю , ти подарувала мені все найкраще , що є в тебе . Ненаглядна моя , ти дбаєш про мене , ти не спиш ночами і проводиш ці ночі біля ліжка , коли я хворію , завжди переживаєш за мене , коли у мене неприємності в школі або щось не ладиться з друзями. Люба, я хочу попросити у тебе пробачення. Адже ми часто сваримося через дрібниці , якесь слово , яке я кину не зі зла , дуже сильно зачіпає тебе . Прости , прости мене , будь ласка! Матуся моя , а пам'ятаєш , як раніше ми часто з тобою вечорами всідалися на м'який диван, і , загорнувшись в теплу ковдру , ти мені розповідала смішні і не дуже історії зі свого дитинства . Я задавала тобі найрізноманітніші питання , завжди отримувала на них відповіді. Ти багато чого мене навчила . Завдяки тобі , я непогано розбираюся в людях і можу відрізнити правду від брехні , щирість від лицемірства , добро від зла.