Помогитте перевестиқыркүйекке тақағанда Ермекті балабақшада алып, мектепке әзірлей бастады.- Енді мектепке оқисың ,- деп қызықтырды, Біраз  уақыттан соң мектепке әкелді,Мектеп екі қатарлы,үлкен, кең жарық, таза екен.Өңкей бейта...

Помогитте перевести қыркүйекке тақағанда Ермекті балабақшада алып, мектепке әзірлей бастады.- Енді мектепке оқисың ,- деп қызықтырды, Біраз  уақыттан соң мектепке әкелді,Мектеп екі қатарлы,үлкен, кең жарық, таза екен.Өңкей бейтаныс балалар.Сыныпта отырғаны болмаса, ойы балабақшада. Бірге ойнайтын достарын сағынды. Үйге қайтар жолда Ермек балабақшаға баратын амал іздеді. Өстіп келе жатқанда , бір ой кетті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ближе к сентябрью Ермека забрали с детского сада,и стали его готовить к школе,-Ты теперь будешь учиться,-заинтересовали его,Через некоторое время только его привели в школу,Школа двухэтажная,большая,просторная,светлая и чистая,Исключительно незнакомые дети,Если только не сидел в классе все его мысли были в детском саду,Скучал по друзьям с  которыми он играл,По дороге домой Ермек искал попытку вернутся в детский сад,Когда он шел, то ему пришла одна мысль,( или идея)