Поможіть будь ласка зробити домашнє завдання рідна мова 3 клас 2 частина автори М. С. Валушенко, О.Ш. Мельничайко сторінка62 вправа146

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Назвать  текст Жайворонок. Дiя в минулому:що зробили? розтанули                              що робить? нахиляэ                             що роблять? Радiють Дiя що буде вiдбуватися: що  зробить? висмикне           що зробить? захрумтить             що  зробить ? Виясниться                що зробить? Злетить              що зробить  ? почне (сп Iвати) 3.Прилетiв-вiдлетiв, Виясниться-затьмариться Радiють- сумують Злетить-спурхне, Бiгае-мотаеться До нас прилетiв гiсть. Небо  вияснилося,I визирнуло сонечко. Дерева радiють сонцю Iвеснi. Швидко  злетiв горобець на гiлку. По  землi бiгае чорний грак.