Поможіть розібрати речення (члени речення) мова передає нащадкам свій досвід ,мудрість, перемогу, славу, культуру ,традиції ,думи і сподівання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мова передає нащадкам свій досвід ,мудрість, перемогу, славу, культуру ,традиції ,думи і сподівання. (Мова-підмет, іменник; передає-присудок,дієслово; нащадкам-додаток,іменник; свій-означення,займенник;мудрість,перемогу,славу,культуру,традиціі,думи,сподівання-додатки,іменники; і-сполучник) Мова (що робить?) передає Передає (кому?) нащадкам Передає (що?) досвід,мудрість, перемогу, славу, культуру ,традиції ,думи і сподівання Досвід (чий?) свій