Поможіть скласти речення за схемою. однорідні члени речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вони побiгли на пошуки маленького Йосипа. Вони домовились зустрiтися сьогоднi,але один iз них не прийшов.
Гость
А яка схема? Якщо просто з однорідними членами речення, то : В саду ростуть: груші, яблука, сливи та вишні. В лісі ми знайшли багато грибів серед них були: лисички, сироїжки, білі гриби. Валеріана, календула, ромашка - лікарські рослини. Люблю наш край з широкими ланами, глибокими ріками, зеленими садами та привітними людьми.