ПОМОЖIТЬ !!!!! Скласти розповiдь про те.як маленький Тарасик ходив шукати залiзнi стовпи .що пiдпирають на обрii небо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
його тато був чумаком і малий Тарас попросив його взяти з собою,батько погодився.під час подорожі вони стали,щоб перепочити.і тут чумаки помітили,що малого Тараса немає.Вони кинулися шукати його.Знайшовши його,чумаки запитали куди він пішов.На це їм хловчик відповів:"я пішов шукати залізні стовпи,що підпирають небо.йшов,йшов,але не міг їх знайти"