Поможіть скласти твір " Як я празную пасху з своєю родиною" 10-12 речень20 балів"!"

Поможіть скласти твір " Як я празную пасху з своєю родиною" 10-12 речень 20 балів"!"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Великодень- це дуже велике свято для кожного із нас. Моя родина ретельно готується.Прибираємо, печемо паски та малюємо писанки.Потім освячуємо ці дари. Зранку ідемо до церкви. У ці дні вітаємося словами "Христос воскрес".  Усі жителі гарно одягнути.Посмішки на устах. Збирається родина за святковим столом.На Великдень усі радіють.