Поможіть..Відредагувати словосполучення.На протязі години, при любій погоді, у ліс за грибами, дбати за рідних, піти за хлібом, в одинадцять годин, купити в розстрочку, душевна біль.

Поможіть.. Відредагувати словосполучення. На протязі години, при любій погоді, у ліс за грибами, дбати за рідних, піти за хлібом, в одинадцять годин, купити в розстрочку, душевна біль.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Протягом години, за будь-якої погоди, у ліс по гриби, дбати про рідних, піти по хліб, об одинадцятій годині, купити на виплат, душевний біль.