Пошир речення другорядними однорідними членами за поданим у дужках питанням і запиши.Постав необхіднірозділові знаки підкресли головні члени речення.Удосвіта в лісі залунали веселі співи(кого?).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Удосвіта в лісі залунали веселі співи солов`їв, сойок, чижів та інших                          _______              _____ лісових пташок.