Поширеним є звертання у реченні: A) Моя Вітчизно дорога, яка в тобі горить снага! (А. Малишко) B) Україно! Слався нивами, слався рідними людьми! (Т. Масенко) В) Вийся, жайворонку, вийся над полями, розважай людську тугу ти пісн...

Поширеним є звертання у реченні: A) Моя Вітчизно дорога, яка в тобі горить снага! (А. Малишко) B) Україно! Слався нивами, слався рідними людьми! (Т. Масенко) В) Вийся, жайворонку, вийся над полями, розважай людську тугу ти піснями (М. Рильський). Г) Сій, сіваче, в людські груди правди вічної зерно (П. Грабовський).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь: А  (моя Вітчизно дорога)
Гость
А) Моя вітчизно дорога, яка в тобі горить снага!