Поширте речення всiма означеннями, поданими в дужках. Яку ротль  викрнують означення у мовленнi?. Пояснить, як ви добирали потрiбнi означення.1. Осiнь небесами  вже несе плач ( розставальний, жовтокрила, голими, пташиний).2.А с...

Поширте речення всiма означеннями, поданими в дужках. Яку ротль  викрнують означення у мовленнi?. Пояснить, як ви добирали потрiбнi означення. 1. Осiнь небесами  вже несе плач ( розставальний, жовтокрила, голими, пташиний). 2.А степ уже вгортавсь у прозелень, сонно зiтхав вiтрисько,iз-за стовпiв на шляху сходив мicяць (круглий,червоний,утомлений) 3. Луна в дiбрових пiсня, чаруе свiт зореграй (днiпровський, солов'iна)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Жовтокрила осінь голими небесами вже несе розставальний пташиний плач. 2.А степ уже вгортавсь у прозелень, сонно зiтхав утомлений вiтрисько, iз-за стовпiв на шляху сходив круглий червоний місяць. 3. Луна в дiбровах пiсня солов"їна, чарує свiт дніпровський зореграй. Означення у реченні вказує на ознаку (якісну, кількісну, відносну) предмета й відповідає на питання який? чий? котрий?, а також скількох? скільком? скількома? на скількох?  Другорядні означення служать для поширення граматичної основи, конкретизації, уточнення змісту.