Поставити в родовому відмінку ужгород свинець відро вітер очерет севастополь ярмарок дріт ящик коридор орден герой обгін ліс ячмінь озеро

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ужгорода, свинця, відра, вітру, очерету, Севастополя, ярмарку, дроту, ящика, коридору, ордена, героя, обгону, лісу, ячменю, озера.
Гость
Ужгороду, свинцю, відра, вітру, очерету, Севастополю, ярмарку, дроту, ящика, коридору, ордену, героя, обгону, лісу, ячменю, озера.