Поставьте пять типов вопросов пожалуйста: Brazil exports a lot of coffee. Заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
where a exports a lot of coffee? what a lot of Brazil exports?
Гость
Does Brazil export a lot of coffee? Brazil exports a lot of coffee,doesn`t it? Does Brazil export a lot of coffee or tea? What does Brazil export ? What country exports a lot of coffee?