Потрібне власне висловлення на тему: "Не все те неправильне, що тобі не зрозуміле"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В нашому житті ми багато чого не розуміємо, але на мою думку це нормально. Ми з'являємося на світ, і нас починають вчить батьки, потім ми ідемо до садочка де вихователі нам розповідають цікавинки і вчать самостійності. Після садочку ми ідемо до школи де нас вчать і дають знання, потім інститут, робота. Усе життя ми вчимося буди кращими ніж зараз, як говорила одна мудра людина "Вік живи, вік учись" З цього всього я маю висновок - всьму навколо треба вчитися, тому в цьому немає нічого поганого!