Потрібно підібрати продовження історії до вірша Василя Марсюка"Удвох із песиком" . Скласти оповідання про хлопчика:де він живе,який на вигляд,що одного разу з ним трапилось. Підібрати заголовок. Скласти план до оповідання. Если...

Потрібно підібрати продовження історії до вірша Василя Марсюка"Удвох із песиком" . Скласти оповідання про хлопчика:де він живе,який на вигляд,що одного разу з ним трапилось. Підібрати заголовок. Скласти план до оповідання. Если можно то втечении 35-40 минут. Пожалуйста помогите! Очень надо! Вот стихотворение: УДВОХ ІЗ ПЕСИКОМ Чогось мені невесело, хоч маю вдома песика. Він дивиться розумно, але мені з ним сумно. Я міг би скрипку взяти і весело заграти — не граються мені етюди та пісні. Я міг би злізти звично на стінку гімнастичну, гойдатись на канаті, що у моїй кімнаті. Але мені не милі всі речі у квартирі. Сказали батько й мати, щоб друзів не пускати, бо живемо заможно, до нас ходить не можна. Сиджу, дивлюсь на песика. Чогось мені невесело, Василь Марсюк
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жив собі хлопчик у власному будинку.був на вигляд красивий.і ось одного разу у нього було день народження.і він запросив до себе друзів.але батько і мати не дозволили,щоб до нього прийшли друзі.хлоплик думав що друзі не подарять йому подарунків.але друзі не забули про його день народження і подзвонили йому.ось така історія