Потрібно розібрати слова за будовою: 1. Водопровід 2. Всеукраїнський 3. Напровесні 4. Переконався 5. Передраннішній 6. Вибачатися 7. Міжвідомчий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
............................................................................................................................................................................................................................................................