Потрібно виписати  усі підмети з тексту Із багатьох професій, що тільки є на світі, мені дуже подобаються декілька, і одна з них – це садівники. Ще – продавці дерев, які також найчастіше є садівниками. Але навесні, коли приходж...

Потрібно виписати  усі підмети з тексту  Із багатьох професій, що тільки є на світі, мені дуже подобаються декілька, і одна з них – це садівники. Ще – продавці дерев, які також найчастіше є садівниками. Але навесні, коли приходжу по чергові саджанці, думаю про них саме так, та й загалом навесні багато про них думаю. Часом мені здається, що зі всіх людей, яким випало щось у житті пропонувати на продаж, ці мають чи не найкращий товар. Живі рослини, делікатні дво- чи трирічні саджанці дерев, розмаїті кущі й лози. Щось дуже радісне. Щось, що містить у собі стільки життя. Щось, із чого ще трохи – і ростиме листя, пахнутимуть квіти, дозріватимуть плоди. Певно, це теж дар – коли тобі довірено дбати про щось таке добре, як ці рослини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
підмет : мені... присудок: подобаються підмет: придавці....присудок :є підмет : мені ...присудок: здається підмет : щось , життя...присудок : містить підмет : листя...присудок : ростиме підмет : квіти ....присудок : пахнутимуть підмет: плоди...присудок : дозріватимуть підмет: тобі...присудок: довірено, дбати