Потрібно визначите, де речення способу дії, а де -ступеню 1.Сонце так світить ласкаво, що аж каміння сміється; 2)Мак облітає так швидко, що не встигає зів*янути; 3) Вода в Пслі була така чиста, що з берега виднілося піщане дно ...

Потрібно визначите, де речення способу дії, а де -ступеню 1.Сонце так світить ласкаво, що аж каміння сміється; 2)Мак облітає так швидко, що не встигає зів*янути; 3) Вода в Пслі була така чиста, що з берега виднілося піщане дно А також написати питання від головної, до пдрядної частини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Спосіб дії. 2) Ступінь. 3) Немає ні способу, ні ступеню. Сонце світить (як?з якою метою?) ласкаво. Мак облітає (як? якою мірою? як часто?) так швидко.