Повага інших - гарний привід, щоб поважати самого себе.  Чи вважаєте цю думку слушною? Відповідь обгрунтуйте.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так я вважаю, цей вислів слушним тому що якщо тебе поважають інші люди тоді і ти можеш поважати себе. Деякі люди поважають мене добре до мене ставляться. По перше мені дуже приємно коли до мене добре, гарно, турботливо ставляться і я поважаю себе за те що є люди які ставляться до мене з повагою. І я так починаю поважати себе. Я гадаю що цей вислів слушний та думаю що кожен повинен поважати себе і ставитися з повагою не тільки до інших людей а й до себе