Поясніть функціональне значеня основних вітамінів для організму людини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З жирових вітамінів вітамін А забезпечує нормальний ріст і розвиток органіхму,зір, вітамін Д бере участь і регуляції росту і розвитку,обіміну речовин вітамін Е впливає на репродуктивну систему вітамін К впливає на зсідання крові з водорозчинних   вітамін В1 бере участь і обміні жирів ,білків ,вуглеводів вітамін В2 необхідний для синтезу ферментів вітамін В6 бере участь в кровоутворені ,обміну речовин вітамін в15 посилює поглинання кисню клітинами  вітамін С підвищує імунітет ,необхідний для синтезу білків ,утворенню органічної речовини кісток