Пояснити пунктограми у реченнях  1) Але це була якась інша, жорстка, погана музика. 2)Солдати в чорних мундирах стояли двома рядами друг проти друга, тримаючи рушниці бiля ноги, і не рухалися. 3)Я став дивитися туди ж і побачи...

 Пояснити пунктограми у реченнях  1) Але це була якась інша, жорстка, погана музика. 2)Солдати в чорних мундирах стояли двома рядами друг проти друга, тримаючи рушниці бiля ноги, і не рухалися. 3)Я став дивитися туди ж і побачив посередині рядів щось страшне, що наближалося до мене. 4)Це був її батько, зі своїм рум'яним обличчям й білими вусами й бакенбардами. 5)Тільки коли він був зовсім близько, я розчув ці слова.   Пояснити орфограми в кiнцi кожусi дальнiй наближаэться вiйськовий знайомою унтер-офiцери падiння рум'яним
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  1. уточнюючі означення. 2. дієприслівниковий зворот 3. підрядний сполучник "що" 4. уточнюючи додаток     правопис прийменника з іменником ( окремо) чергування приголосних у корені (х-с) правопис м"якого знаку для пом"якшення приголосної між коренем й іншими частина слова ( суфіксом) дієслова на -ть, пишуться з Ь у -ться м"який знак у корені слів для пом"якшення приголосної правопис йо( після голосною завжди йо ) ,   правопис складних іменників, що означають військові посади подовження н в іменниках сер. роду 2 відміни правопис апострофа після м перед я