Пояснити значення виділених слів: МІСЯЦЬ на небі-... зимовий МІСЯЦЬ-... ЗОЛОТО і в огні блищить-... практика ЗОЛОТО-... вбере тебе у ЗОЛОТО-... ГОЛОВА сивіє-... треба ГОЛОВИ-... де ГОЛОВА-... скільки ГОЛІВ стільки й умів-...
Ответ(ы) на вопрос:
місяць - супутник Землі місяць - одиниця часу, що застосовується в календарях, золото - це суміш двох дуже сильних і міцних кислот — азотної й соляної. золото - щось цінне голова - частина тіла людини голови- де голова- голів - слова що не написала - напиши у контексті як, тобто до кінця речення