Поздравление учителю на день учителя на казахском языке. Минимум 5 предложений. да

Поздравление учителю на день учителя на казахском языке. Минимум 5 предложений. даю 10 баллов!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Құрметті ұстаз қауымы!Сіздерді қазан аиында аталып өтетін Мұғалімдер күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздердің бала көңілдеріңіз əр оқушның жандүниесін нұрландырып ,жүрегіне шапағат нұрын төгуде.Мұғалімнен өнеге-білім алып, өмір теңізіне құлаш ұрған кез келген шәкірт ұстазымен мақтанады.