Пожалоста напышыте твир НАПЫШЫ ТВИР ЧЫ ПОДОБАЕТСЯ ТОБИ ХОДЫТЫ У ШКОЛУ НАПЫШЫ ЧОМУ ? мени подобаетса це пидсказка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так мені подобається  ходити в школу. Томущо там друзі там ти навчаєшся якщо ти небудиш ходити до школи ти незнатимеш нічого.В школы навчаєшся як правильно жити ! Ти можеш поспілкуватися з однолідками і багато чого ще.Школа це найкраще в світі що може тебе чомусь навчити!!