Пожалуйста дополните диалог заранее спасибо-Дербес компьютерде жұмыс жасаудың жалпы ережелерін білесіңдер ме?-...-Дербес компьютерде жұмыс жасау алдында не істеу керек?-...-Жұмыс жасау кезіндегі ережелер қандай?-...-Апаттық жағ...

Пожалуйста дополните диалог заранее спасибо -Дербес компьютерде жұмыс жасаудың жалпы ережелерін білесіңдер ме? -... -Дербес компьютерде жұмыс жасау алдында не істеу керек? -... -Жұмыс жасау кезіндегі ережелер қандай? -... -Апаттық жағдайда не істейсіз? -... -Жұмыс соңындағы қандай талаптар мен ережелерді білуге тиіссіз? -...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Дербес компьютерде жұмыс жасаудың жалпы ережелерін білемін 2) Компьютерде жұмыс жасау алдына тиеуге қажетке компьютер 3) Компьютерді қосып ақаулықтың жоқ екеніне көз жеткізу