Пожалуйста и как можно быстрее!!!!! Запишіть подані словосполучення, передаючи цифри словами.   Близько 378 кілометрів, з 42 школярами, на 3,75 гектара, на 1/19 площі, за 3,5 години, 125 пасажирам.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Близько триста сiмдесят вiсiм кiлометрiв,з сорока двома школярами.сто двадцять п'ять пасажирам.а дальше не знаю