ПОЖАЛУЙСТА ЛЮДИ ПОМОГИТЕ!!!!ДАРЮ ЗАСЛУЖЕННЫЕ 100 БАЛЛОВ!!!Морфологічний розбір дієслів "мерехтів" , "вимкнув" , "стріпнулись" , "засіяв"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мерехтів дієприслівник,мерехтів, доконаний, минулий,однина, чоловічій рід,називний відмінок,присудок вимкнув дієприслівник, доконаний, минулий, однина, чоловічій рід, присудок засіяв доконаний, засіяв, теперішний(напевно), однина, чоловічій рід, присудок, перша дієвідміна